Trekking w Nepalu

Szukasz przygód, chcesz zobaczyć z bliska najwyższe góry świata? Himalaje - to jedyne miejsce gdzie spełnisz swoje marzenia trekkingowe i wspinaczkowe.

Nepal jest pieknym i wyjątkowym państwem.

Wyjazdy Nepal

Trekking w Nepalu dla każdego

 

Wśród bogatej oferty wycieczek, oferujemy również wycieczki trekkingowe w Himalajach. Jest to świetny sposób na odprężenie się na łonie natury. Wielu turystów kusi się właśnie na ten rodzaj aktywności, gdyż to gwarantuje niezapomniane przeżycia. Jedyne co musisz zrobić, to wybrać trasę!

Nepal jest idealnym miejscem do trekkingu, dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Zapierające dech w piersiach widoki, bogactwo roślinności i co najważniejsze, bliskość najwyższych gór świata, Himalajów - to wszystko zachęca do wyprawy trekkingowej.

W zależności od Twoich umiejętności i chęci zdobycia określonej wysokości, oferta tych wycieczek jest tak duża, że znajdziesz coś dla siebie. Podczas takiej wyprawy ważne są kondycja fizyczna i dobór partnerów górskich. Nie przeceniajmy swoich umiejętności i wybierzmy trasę trekkingową rozważnie! Istnieją skale trudności wypraw, od łatwych, przez umiarkowane do trudnych, więc trzeźwa ocena naszych umiejętności będzie kluczowa w doborze trasy.

Jeśli jesteś gotowy na przeżycie największej przygody w Twoim życiu – ruszaj do Nepalu! Zabierz potrzebny sprzęt, wygodne buty, dobry humor i śmiało ruszaj z nami!

Nie czekaj! Duch Himalajów wzywa!

Najpopularniejsze trekkingi

Sprawdź nasze wyjazdy do Nepalu o które najczęściej pytają nasi Klienci!

Annapurna Circuit

Wokół Annapurny w 24 dni

Everest Base Camp

Trudny 19 dniowy trekking w Himalajach

Manaslu Trek

Trekking po osadach w Nepalu w 20 dni

Trekkingi Himalaje

Trekkingi
w Himalajach

Uważamy, że wyjazdy w Himalaje na trekking to coś niezwykłego. Wiele osób odnajduje tutaj pomimo wielodniowego zmęczenia relaks, łąduje baterie do pracy po popwrocie. Nas to nie dziwi, Himalaje uzależniają i chce się tutaj wracać!

Kathmandu, Nepal

Zapraszamy do kontaktu

Nasze biuro mieści się w Kathmandu,
jednak zapraszam do kontaktu osoby z całego świata!

info@trekking-himalaje.pl
+48 791 724 118

Adres:
Taarkeshwor-10, Manamaiju,
Kathmandu, Nepal

Trekkingi NepalAnnapurna Circuit Trek
Annapurna Base Camp
Annapurna Panorama Trek

Wybierz trekking:

Everest Base Camp
Everest Panorama Trek
Everest Three Passes TrekLangtang Valley Trek
Langtang Gosaikunda Lake
Helambu Trek


© Copyright 2019 Wyjazdy do Nepalu - Trekking w Nepalu